naši hlavní sponzoři

Bohužel bez peněz nejde dělat nic. Zde je seznam sponzorů, kteří náš spolek podporují. Děkujeme.

koplast jedovnice

Firma KOPLAST spol. s r.o. je jedním z předních zpracovatelů plastů v České republice. Plexisklo a ostatní deskové plasty zpracováváme od počátku existence naší firmy.
  Při výrobě využíváme moderních technologií a naším cílem je prvotřídní kvalita a spokojenost zákazníka. Jsme schopni obrábět plasty, vyrábět plastové výrobky či desky na míru a to v sériích od 1 kusu až po tisícové série výrobků. Zákazník díky našim službám ušetří čas a prostředky na vlastní vývoj.
Více informací najdete zde: http://www.koplast.cz


TJ Rakovec kotvrdovice

Tělovýchovná jednota Rakovec Kotvrdovice vznikla v roce 1955. Ve své bohaté historii má nejlepší umístění 3. místo v okresním přeboru Blansko.

Momentálně hraje III. třídu okresu Blansko.

https://fcrakoveckotvrdovice.webgarden.cz

Manema s.r.o.

Manema je nová firma, která se zabývá hutním, plastovým a spojovacím materiálem. Firma vznikla v roce 2022 a snaží se expandovat na český trh. Více informací a možností e-schopu najde zde: Manem s.r.o.

SK Jedovnice

V roce 1923 byl v Jedovnicích založen z několika příznivců a vážených občanů fotbalový klub s názvem „ Sportovní klub Moravský kras „. Z počátku se hrálo „ Na obůrce“, kde je dnes pískové parkoviště. Později byla za pomoci představených obce vyčleněna pro kopanou louka pod dvorem (dnešní hřiště). Právě v létě r. 1923 bylo nové hřiště slavnostně otevřeno za velké účasti občanů z Jedovnic i okolí. Nad hřištěm byla postavena tribuna. 
Více zde: https://www.skjedovnice.cz

Momentálně Jedovnice hraje II.třídu okresu Blansko.

obce přispívající na "svoje" děti


 
Všem okolním obcím mockrát děkujeme, že podporujete svoje děti ve sportu.
Náš spolek tak může dětem nabídnout kvalitní trénink a kvalitní zápasy. 
Díky