hřiště, které používáme

Momentálně můžeme využít tři hřiště - Jedovnice, Kotvrdovice a Rudice. Dvě hřiště jsou používané jak k mistrovským zápasům, tak slouží jako tréninková plocha, hřiště v Rudici je momentálně používané jako tréninková plocha. V příslušných kategoriích najdeš, kdy a kde jednotlivé kategorie trénují a hrají.
V případě zimního období nebo nepřízně počasí je možné využít multifunkční hřiště s umělým povrchem pro tréninkové účely v Kotvrdovicích.

Hřiště Jedovnice


Naším prvním používaným hřištěm je travnaté hřiště v Jedovnicích. Děkujeme spolku SK Jedovnice, kteří nás zde nechají hrát. Hřiště se nachází u přilehlého rybníka Olšovec. Na tomto hřišti hrávají své zápasy:
  • žáci A
  • dorost krajský i okresní

hřiště Kotvrdovice

Naše druhé používané hřiště je v sousední vesnici Kotvrdovice. Děkujeme spolku TJ Rakovec Kotvrdovice, že nás zde nechají hrát. Na tomto hřišti hrávají své zápasy:
  • mladší a starší přípravka
  • žáci B
  • ženy

hřiště rudice

Naše třetí hřiště je v nedaleké vesnici Rudice. Děkujeme spolku TJ Sokol Rudice, že nám poskytla travnatou plochu a můžeme ji plně využít. Na tomto hřišti můžeme prozatím jen trénovat a využívají ji nepravidelně všechny kategorie.

umělá tráva kotvrdovice

Umělé hřiště slouží jako multifunkčí, kde se dá zahrát tenis, volejbal, nohejbal a také má parametry futsalového hřiště. Hřiště je osvětlené a může se na něj jen v "tarfech" nebo sálové obuvi. Hřiště patří obci Kotvrdovice, které opět děkujeme, že si na něm můžeme v zimě zatrénovat.

Každopádně vždy je nutné se na něj přezout.