ženy

Ženy jsou jako jediný dospělý tým v Krasu a jsou to hráčky hrající doposud za Kotvrdovice. Jako dlouholetý účastník divize žen (MSDŽ) přichází Koťasy do akademie s hlavním cílem zapojovat žákyně do přátelských a mistrovských utkání. Za ženy mohou hrát hráčky po dosažení věku 15-ti let.

Ženy hrají mistrovská domácí utkání na hřišti v Kotvrdovicích, pravidelně v neděli dopoledne v 10:00. Rozlosování soutěže žen nejdeš zde a tabulku zde. Ženy jsou jediným okresním týmem hrající fotbalové soutěže. Divize žen se hraje v počtu 10+1 na celé hřiště a dva poločasy po 45 minutách. Střídání je hokejový způsobem, což umožňuje zapojovat mladší hráčky.


Rozlosování soutěže žen najdeš zde, celkovou tabulku s výsledky potom zde.

kdy trénujeme

Ženy a žákyně trénují společně každý čtvrtek v Kotvrdovicích, začátek tréninku je v 17:30 hod.

Ivo konečný

Trenér Ivo trénuje ženy již třetím rokem a mají za sebou společně s Tomem a Vlastou (ze žákyň) nelehké období, kdy ženy provázel nedostatek hráček. Postupný příchod mladých hráček že žákyň je velkou devízou do budoucnosti.
  • licence FAČR C
  • tel.:  +420 732 957 106

tomáš musil

Tom se věnuje dívkám a ženám mnoho let a je to právě on, kdo dokázal 20 let udržet tým žen pohromadě a neustále ho doplňovat mladými a začínajícími hráčkami.
  • licence FAČR C
  • tel.:  +420 731 507 749
  • email:  knihovniktomm@seznam.cz

naše Ženy pro sezonu 2022/23

Aktuální foto našich žen, ikdyž většina z nich jsou ještě slečny. Sluší jim to.