mladší žáci "B"

Mladší žáci "B" jsou složeni ze samých děvčat, která jsou ročníkově 2009 - 2007. Tím, že jsou to samá děvčata, dostala od OFS výjimku a mohou nastoupit v soutěži mladších žáků. Děvčata společně hrají již druhým rokem, ale před tím nastupovala za přípravky a žáky v různých okolních obcích. Proto jsou pondělní tréninky „putovní“ právě po hřištích klubů, ve kterých děvčata původně hrála. 

Děvčata hrají mistrovská utkání na hřišti v Kotvrdovicích, většinou se jedná neděle dopoledne. Rozlosování soutěže pro žáci "B" nejdeš zde a tabulku zde. Přijď děvčata podpořit a pořádně jim zafandit. Určitě budou ráda. 

Mladší žáci hrají v počtu 7+1, velikost hřiště pro tuto věkovou kategorii je na šířku poloviny hřiště zmenšené o cca 2 metry od pevná čáry branky. Velikost branek je 5x2 metry, velikost míče č.4. Střídání je opět hokejový způsobem.

Kdy trénujeme

Děvčata trénují každé čtvrtek společně s ženami v Kotvrdovicích, začátek tréninku je v 17:30 hod. Místa pondělních tréninků se střídají po různých okresních hřištích, začátky jsou také v 17:30 a pro konkrétní datum a místo je potřeba se informovat u Tomáše Musila.

Tomáš musil

Tom se věnuje dívkám a ženám mnoho let. Teď se vrhnul do trénování mladých děvčat. Pokud se chceš k děvčatům přidat a zahrát si s nima fotbal, určitě kontaktuj Toma.
  • licence FAČR C
  • tel.: +420 731 507 749
  • email: knihovniktomm@seznam.cz

vlastislav pernica

Vlasta trénuje žákyně již druhým rokem společně s Tomem a mají za sebou již několik let zkušeností s dívčími výběry.
  • licence FAČR C
  • tel.: +420 606 239 285
  • email:  pernicavl@seznam.cz

tým děvčat v loňské sezoně 2021/22

V loňské sezoně děvčata nastupovala jako Jedovnice "C".